EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

30 Temmuz 2009 Perşembe

EMEL SAYIN'DAN SİNGLE ÇALIŞMASI : ''HAYLAZIM''Emel Sayın 2001 yılında dinleyici ile buluşan son stdüyo albümünün ardından yeni albüm öncesi özel bir single çalışması ile müzik marketlerdeki yerini almaya hazırlanıyor..2 şarkıdan oluşan single çalışmasında Emel Sayın'ın sözlerini Günay Çoban'ın bestelerini ,Serkan'ın yaptığı eselerin düzenlemelerinde aranjör olarak Sadun Ersönmez-Serkan imzalarını görüyoruz.
“Haylazım ” adını taşıyan bu single çalışmasıyla sevenlerine yeni bir öneri sunan Emel Sayın yeni albümünü yılbaşında müzikseverlere sunmak için çalışmalara devam ediyor. Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan single’ın yapımcısı Hakan Eren . Single fotoğrafları Zeynel Abidin Ağgül’e , kartonet tasarımı ise Şeref İnce’ye ait.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe