EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

20 Temmuz 2009 Pazartesi

DEMET TUNCER : ''DUR BAKALIM''''Çocuklar Duymasın''adlı televizyon dizisi ile milyonlar tarafından kısa sürede tanınan ve sevilen Demet Tuncer kariyerinin ilk single prodüksiyonu ile müzik marketlerdeki yerini alıyor.. Geleneksel bir roman halk şarkısından esinlenilerek dünyaca ünlü grup Gogol Bordello tarafından bestelenen “Lela Palo Tute”, Müfide İnselel’in eğlenceli sözleriyle “Dur Bakalım (Lela Lela)”ya dönüştü. İlk defa 07.07.07 tarihli Live Earth konserinde Gogol Bordello ile birlikte bu şarkıyı söyleyen Madonna, son turnesi “Sticky & Sweet Tour” konserlerinde bu şarkıyı meşhur “La Isla Bonita”sı ile birleştirerek dünyanın dört bir yanında dinleyicilerini coşturmaya devam ediyor !


Şarkıda ihtişamlı, güçlü, kendi ayakları üzerinde durmasını bilen, sevimli ve eğlenceli bir kadını canlandıran Demet Tuncer, kendisine geri dönmeye çalışan eski sevgilisine “dur bakalım orada” diyor ! Ama bunu öyle bir coşkuyla, öyle bir enerjiyle, öyle ince bir mizah anlayışıyla yapıyor ki… Şarkı bir anda dinleyenlerin yerinde duramayıp hoplayıp zıplayarak, dans ederek katıldığı bir şölene dönüşüyor. Söz konusu şarkının düzenlemesi ise Febyo Taşel imzası taşıyor..
Share this post

4 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim12:05

  bu kadın çok güzel şarkı söylüyo. geçenlerde arkadaşım ttnet müzikten indirmiş facebookta paylaştı.

  YanıtlayınSil
 2. Anonim03:00

  bende ttnet muzıkten ındırıp face de paylastım ama bız cok begenmedık sarkıyı

  YanıtlayınSil
 3. Anonim11:10

  ben bu kadını zaten çok severim. hem ttnet müzik abonesi olduğum için ordanda indirebiliyorum.

  YanıtlayınSil
 4. Anonim16:53

  ttnet müzikten bende istediğim parçayı indiriyom arkadaşım çok ii oluyo.cd yapıyom kendime.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe