EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

13 Temmuz 2009 Pazartesi

ATAKAN ''ZOR SEVDA''


İzlenme rekorları kıran “Hatırla Sevgili”de ''Yaralı Kalbim''adlı şarkıyı yorumlayan Atakan ''Zor Sevda'' albümüyle müzik marketlerdeki yerini aldı..Popüler alaturka olarak tanımlanan albüm Kalan Müzik etiketiyle yayınlandı..
Türk Pop müziğini efsanevi söz yazarı Aysel Gürel,Orhan Gencebay, perdesiz gitarın mucidi olarak bilinen, türküleri gençlere sesiyle müziğiyle sevdiren yine dev bir isim Erkan Oğur, onlarca ünlü solistin albümüne eserleriyle can katan değerli söz yazarı Günay Çoban gibi önemli bir müzisyen kadrosuna sahip ''Zor Sevda'' tüm müzik marketlerde..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe