EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

28 Haziran 2009 Pazar

ZUHAL'İN HALLERİSinema ve müzik dünyasının en başarılı yorumcularından Zuhal Olcay, uzun bir aradan sonra eski ve yeni şarkılarını söyleyeceği, birçok sürprizin yer aldığı yepyeni projesi “Zuhal’in Halleri” ile sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Özgünlüğü, duru sesi ve dinamizmi ile büyük beğeni toplayan Zuhal Olcay’a sahnede bas gitarda Gürol Ağırbaş, davulda Cem Aksel, tuşlu çalgılarda Tolga Kılıç, gitarda Cem Tuncer, vurmalı çalgılarda Birol Ağırbaş, klarnet ve saksafonda Göksun Çavdar ve çelloda Pınar Duruk eşlik ediyor.
Her biri güçlü bir anlatıma sahip, nefes kesici bölümlerden oluşan performanslardan oluşan Zuhal Olcay konseri açılışı sanatçının eski filmlerinin unutulmaz sahnelerinden hazırlanan gösteri ile başlıyor.


“Yalnızlığım”, “ İyisin” , “Ankara’da Aşık Olmak”, “Dünden Önce Yarından Sonra” gibi herkesin eşlik ettiği hit olmuş şarkılarını söyleyecek Zuhal Olcay’a sahnede eşlik edecek dansçıların haricinde, ünlü müzikallerden şarkılar ile devam edecek konser Türk Sanat Müziği şarkıları ile son bulacak.

Zuhal’in Halleri 10 Temmuz gecesi Türkcell Kuruçeşme Arena’da seyirci ile buluşuyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe