EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

19 Haziran 2009 Cuma

Sertab Erener : 2009 Yazında '' Bu Böyle ! '' DiyorBir süredir ''Painted on water'' projesi ile merakla beklediğimiz Sertab Erener,bir sürpriz yaparak sözü ve müziği Soner Sarıkabadayı'ya ait olan ''Bu Böyle'' ile dinleyici ile buluştu..Sürpriz diyoruz çünkü hem söz konusu single çalışmasını beklemiyorduk hem de bugüne kadar Erener'in repertuarında alışık olmadığımız bir isimle kendisini aynı projede gördük.. ''Bu Böyle'' single çalışmasında şarkının 5 ayrı versiyonu da bulunuyor..Mustafa Ceceli,Alper Erinç,Hakan Özer,Murat Uncuoğlu ve Emre Dündar , ''Bu Böyle''de yer alan müzisyenler.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe