EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

21 Haziran 2009 Pazar

ÖNDER BORA: '' T-SHIRT ''Yaklaşık iki yıldır müzik çalışmalarını ekranlardan uzak Pozitif Yaşam derneği ile AIDS hastalarına yardım, AIDS ile savaş, Sokak Hayvanları ve Kızılay Kadın kollarının Kan bağışı ve Huzurevi etkinlikleri gibi sosyal sorumluluk çalışmalarıyla devam ettiren Önder Bora, sessizliğini T-SHIRT ile bozdu. Gerek soundu, gerek çarpıcı slogan olacak sözleriyle bu yazın hitleri arasında yer alacak T-SHIRT’ün söz ve müziği Önder Bora ile Tv dizileri ve birçok reklam filmlerinin tanınan yüzü oyuncu Cüneyt Sayıl tarafından gerçekleştirildi. Şarkının aranjesi ise Emre Altuğ, Nükhet Duru, Ziynet Sali ve son olarak da Sezen Aksu ile çalışan, birçok başarılı sanatçının albümüne imza atan Cem İyibardakçı’ya ait.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe