EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

3 Haziran 2009 Çarşamba

NİRAN ÜNSAL'DAN ''SESLER VE İZLER ''


Yapımcılığını Niran Ünsal ve Oğuzhan Türküsev’in üstlendiği 2. albüm “Sesler ve İzler” Nü Müzik Yapım tarafından hazırlandı. Nü Müziğin tanımını sesin çıplaklığı olarak ifade eden Ünsal sesin evrende kaybolmayan tek şey olduğunun altını çiziyor.
“ Yorucu bir kışın ardından baharı müjdeleyen sesler, izler ve renkler var hayatımda...
Hayat biraz eksilmek, biraz çoğalmaktır aslında.” diyen Niran Ünsal'dan sesini duyduğunuzda iz bırakacak bir albüm.Albümde sözleri, besteleri, sesleriyle iz bırakanlar arasında;
Özcan Deniz,Zeki Güner, Öykü ve Berk'in Öykü'sü, Hüsnü Şenlendirici, Seda Akay,Hakkı Yalçın, Emre Kaya, İlyas Tetik, Gökhan Şahin, İsmail Tunçbilek, Gürsel Çelik, Ceyhun Çelikten yer alıyor...
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe