EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

24 Haziran 2009 Çarşamba

NİLÜFER'İN ''HAYAL'' DÖNÜŞÜTürk Pop Müziği’nin vazgeçilmez divalarından Nilüfer tam üçbuçuk yıllık bir aradan sonra nihayet 25 Haziran’da yepyeni bestelerle müzikseverlerle buluşuyor. Nilüfer’in “Hayal” adını taşıyan bu albümünde klasikleşmeye ve yaza damgasını vurup hit olmaya aday birbirinden güzel on şarkı yeralıyor.

“Hayal”de ;Adnan Ergil, Mete Özgencil, Fahir Atakoğlu, SinanAkçil,Ozan Çolakoğlu, Devrim Karaoğlu, Mustafa Ceceli, Buğra Uğur gibi Türkiye’nin önde gelen müzisyenleri besteleri,sözleri ve aranjeleri ile yer aldı…Albümün ilk klibi söz ve müziği Sinan Akçıl’e ait “Bir Bilseydin”e çekildi. Mete Özgencil’in çektiği bu klibin bir özelliği de ikilinin onuncu kliplerinin olması…

Nilüfer yazın ve “Hayal” in ilk konserini 4 Temmuz’da Kuruçeşme Arena ‘da verecek. 28 kişilik büyük orkestra eşliğinde, özel olarak tasarlanmış sahnede ve Arzu Kaprol imzalı kostümlerle sahne alacak olan sanatçının müzikseverlere hoş sürprizleri de olacak. Nilüfer ;“Hayal” de yer alan “Bir Bilseydin”,”Yaramaz”,”İncir Çekirdeği”,”Tanrım”,”Bir Liste” gibi şarkıları ilk kez bu konserinde seslendirecek. Ancak bunun yanı sıra hepimizin hayatında bir izi olan klasikleşmiş şarkılarını kendisini dinlemeye gelenlerle birlikte, seyircilerden oluşan büyük bir koro ile söyleyecek Nilüfer…Sanatçı daha sonra ise pek çok şehre giderek yaz konserlerine devam edecek.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. yine yeni yeniden10:44

  Özlediğim ses... beklediğim albüm ve yine yeni yeniden Nilüfer...

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe