EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

17 Haziran 2009 Çarşamba

MEYRA'DAN YENİ ALBÜM HABERİLirik soprano sesini; Klasik Batı müziği eserlerinde bir Arya yorumcusu, Pop eserlerde ise bir Pop müzik yorumcusu olarak, iki farklı tarzda rahatça kullanabilen, başarılı yorumcu Meyra’nın “Meyra ve Dört Tenor” adlı yepyeni albümü 19 Haziran’da müzik marketlerde! Hayranları tarafından haftalardır merakla beklenen bu muhteşem albümde sanatçıya müzik dünyasının dev isimleri eşlik ediyor: (Vincero Perdero adlı şarkıda) dünyaca ünlü tenor Mario Frangoulis, (Son Sevdiğim adlı şarkıda) Ferhat Göçer, (Karar Bize Ait adlı şarkıda) Burak Kut ve (Ağladın Ya adlı şarkıda) Cemil Demirbakan, albümde Meyra'yla olağanüstü düet performanslarına imza atıyorlar. Meyra’nın 3 solo şarkı da seslendireceği bu yeni albüm; pop rock, neo klasik ve klasik etkili etnik pop türlerini bir araya getirecek.

Dört büyük tenoru bir araya getirerek Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren bu projede Meyra, uluslararası bir başarıya da imza atıyor. Sanatçının Mario Frangoulis'le düet yaptığı “Vincero Perdero” adlı eser, aynı zamanda dünyaca ünlü star Mario Frangoulis'in on yıl önce seslendirdiği çıkış parçası olma özelliğine de sahip.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe