EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

26 Haziran 2009 Cuma

MANSUR ARK '' SEN DE BİZDENSİN'' İLE DÖNDÜ..Kendine özgü tarzıyla farklılığını daima koruyan Mansur Ark ''Sen de Bizdensin'' adını verdiği yeni çalışmasında Erdem Kınay, Emre Önbayraktar ve Onur Betin gibi son yıllarda adlarından sıkça söz edilen başarılı aranjörlerle çalıştı..

Albümün kayıt ve miks çalışmaları 3 farklı aranjör tarafından 3 farklı stüdyoda gerçekleştirilirken, mastering çalışması Emre Önbayraktar tarafından tamamı yerli emek ile gerçekleştirildi.

Albümün ilk videosu ise, kıpır kıpır, dinamik ritimlerle zenginleştirilmiş, aynı zamanda albümün de çıkış parçası olan “Sen De Bizdensin” adlı parçaya çekildi. Farklılıkların yönetmeni Yavuz Özkan tarafından, teknolojinin son imkânlarından yararlanılarak çekilen klipte; flycam, redcam ve özel efektler de kullanıldı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe