EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

25 Haziran 2009 Perşembe

HAYAT MÜZİK ÖZEL HABERİ: DEMET SAĞIROĞLU'NDAN YENİ SİNGLE ÇALIŞMASITürk popunun önemli yorumcularından Demet Sağıroğlu 2009 yazına yepyeni single çalışması ile merhaba diyor..Ossi Müzik etiketi ile önümüzdeki günlerde dinleyici ile buluşmaya hazırlanan Demet’in single prodüksiyonunda iki şarkı yer alıyor..Düzenlemelerini Tansel Doğanay’ın yaptığı söz konusu iki şarkı : ‘’Silkelen’’ ve ‘’Gittiğim Yol’’ isimlerini taşıyor.

Gittiğim Yol ( Söz: Demet Sağıroğlu- Müzik:Demet Sağıroğlu-Emre Gören)
Silkelen (Söz-Müzik: Demet Sağıroğlu )
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Demet'in sesini ve yeni şarkılar seslendirmesini özlemiştik. BU müjde sevindirici oldu. Ama bu güne kadar son derece zevksiz işlere imza atmış OSSİ kötü seçim olmuş. Sonucun iyi olacağını sanmıyorum.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe