EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

20 Haziran 2009 Cumartesi

GÖNEN'DEN YENİ VİDEO KLİP: '' VESİLE ''


Türk pop müziğinin son dönemdeki başarılı isimlerinden GÖNEN, ilk albümü ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptıktan sonra, yeni albüm öncesi hayranlarına tek şarkı ve onun farklı versiyonları ile kareokesinin bulunduğu yaz single’ı ile sürpriz yaptı.


Söz ve müziği Soner Sarıkabadayı’ya, düzenlemeleri Mert Ali İçelli ve Güneş Ünal’a ait olan Vesile” şarkısının içinde bulunduğu çalışma Mayıs ayı içinde OSSİ MÜZİK etiketi ile yayınlandı.


Sözel ve müzikal bütünlük içeren, havaların ısınmasıyla insan bedeninde meydana gelen enerji değişimini dışarıya çıkaracak VESİLE, modern soundu ve enerjisi ile tam bir yaz şarkısı.


Vesile şarkısının klibi Mert Ali İçelli’ye ait olan versiyonuna Emir Khalilzade yönetmenliğinde çekildi. Samatya meydanı ve Tem stüdyolarında çekilen klipte Türk ve Rus dansçılar rol aldı. Stil danışmanlığını Oya Tören’in yaptığı klip 16 mm formatında 12 saat süren çalışma sonucunda tamamlandı.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe