EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

25 Haziran 2009 Perşembe

CENK YÜKSEL : '' VURA VURA''
Müzikseverlerin “Akademi Türkiye” yarışmasından tanıdıkları Cenk Yüksel, ilk albümü “Vura Vura” ile müzik marketlerde yerini aldı.

2004 yılında katıldığı yarışma programında yorumu ve fiziği ile çoksayıda hayran kazanan Cenk, dört yıl boyunca titizlikle sürdürdüğüçalışmalarını “Jingle Box Müzik Yapım” etiketiyle görücüyeçıkarCenk Yüksel’in ilk albümü “Vura Vura”da9 şarkının yanı sıra 3 şarkının remixleri ve bir şarkının İngilizceversiyonu da yer alıyor. Albümde yer alan 7 şarkının söz ve müzikleri Cenk Yüksel'e, 2 şarkının söz ve bestesi ise NDMP ‘ye ait. Düzenlemelerise, albümün yapımcılığını da üstlenen Temel Zümrüt‘ün yanısıra Uluğ Aydeniz ve Haluk Çevik imzalarını taşıyor.ıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe