EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

8 Haziran 2009 Pazartesi

BURAK YETER: ''CONNECTION''BY’nin 2005 ve 2006 yılında çıkardığı For Action ve For Message adlı albümleri, dünyada yapmış olduğu sayısız remixleri, plakları ve ep lerinden sonra çıkardığı yepyeni albüm ‘CONNECTION’ müzik marketlerdeki yerini aldı.

DMC etiketiyle bütün müzik marketlerdeki yerini alan albüm 2 cd den oluşmakta. Bu yaza damgasını vuracak en yeni eski hit parçaların remixlerinden oluşan albüm, genç yaşlı her kesimi Albümde yer alan sanatçılar Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Hande Yener, Ferhat Göçer, Ziynet Sali, Nesli, Mischa, Aslı Koptur.

2 Cd den oluşan albümde 1.Cd şimdiye kadar efsane olmuş en iyi Türkçe parçaların remix lerinden oluşmakta. Son dönemlerin en başarılı filmi Issız Adam’ın sountrack i ‘Anlamazdım’ adlı çalışmasının yanı sıra ‘Muhabbet Bağına Girdim Bu Gece’, ‘Ada Sahilleri’ ve ‘Feride’ adlı efsane parçalar, DJ Burak Yeter ile 2009 yazına hazır! Albüme, başarılı vokalleriyle eşlik eden Nesli ve Gülçin Yalazıoğlu, 1.cd de birbirinden farklı kendine özgü tarzlarıyla dinleyicilerle buluşuyor.
Cd, Burak Yeter’e ait electronic çalışmaların bir bütünü olarak dinleyicilerle buluşuyor. 2.Cd de House’dan Progressive’e kadar bir çok tarz mevcut. Mischa ile gerçekleştirdiği klip parçası ‘Airport’ ve yine Mischa ile yaptığı ‘Set Me Free’ ve ‘Trust Me’ adlı progressive parçalar albüme ayrı bir hava katıyor.Electronic vokalde başarılı isimlerden biri olan Nesli ile gerçekleştirdiği ‘Mermaid’ adlı çalışma ise yepyeni bir düzenleme ile karşımızda.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe