EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

16 Haziran 2009 Salı

2009 YAZININ HİT ŞARKISI KLİPLENDİ!Türk pop müziğinin başarılı ismi Bendeniz,2009 yazına damgasını vuran ‘’Cumadan Pazara’’ şarkısını geçtiğimiz günlerde kliplendirdi!


İlker Durmuş yönetmenliğinde HD formatında çekilen video klipte oldukça renkli görüntüler elde edildi.. .Söz konusu klibin çekiminde Galata Köprüsü,Boğaz Köprüsü,Poyrazköy ve Bahçeköy gibi mekanlar tercih edildi.. Uzun süren çekimler sonucu ortaya güzel bir iş çıkarmanın mutluluğunu yaşayan sanatçının yeni klibi çok yakında müzik kanallarında gösterime girecek.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe