EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Mayıs 2009 Perşembe

YALIN'LA 4. BULUŞMA 14 MAYIS 2009'DA !Türk pop müziğinin yıldızı Yalın merakla beklenen albümünü tamamladı. 2 yıl aradan sonra çıkacak olan bu albüm 7 aylık titiz bir stüdyo çalışmasının ürünü…
Avrupa Müzik markasıyla 14 Mayıs’ta müzikseverlerle buluşacak albümde daha önceki albümlerinde de olduğu gibi yine söz ve müzik Yalın imzalı hepsi birbirinden iddialı 12 şarkı yer alıyor...Alper Erinç prodüktörlüğünde hazırlanan Yalın’ın 4. Stüdyo albümünün fotoğraf çekimleri Mehmet Turgut tarafından gerçekleştirildi.Bizi, Yaza damgasını vuracak sözleri ve müzikleriyle enerji dolu, esprili ve çokta eğlenceli şarkılarıyla bambaşka bir Yalın bekliyor...
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe