EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Mayıs 2009 Pazartesi

SERKAN ÜNAL : ''İLK YAZI''Siz bu satırları okurken ben bu ilkyazımı çoktan yazmış ve muhtemelen yazarken duyulan heyecanımın yerini okurken hissedilen tarifsiz mutluluk almış olacak. İlk defa yazmıyorum ama gazeteye veya dergiye yüzlerce röportaj yapıp bunları kaleme almakla, sorumluluğu tamamen size verilmiş bir yazı alanına kendi fikirlerinizi kaleme almak hayli farklı. Üstelik müzik adına bir şeyler yazmayalı birkaç yıl geçti.

Ancak istedim ki hayatmuzik.com’ da ki bu ilk haftamı belki bir merhaba yazısı ya da bir tanışma yazısı olarak değerlendireyim. Öncelikle hayatmuzik.com gibi saygın bir müzik platformunu çok başarılı bir şekilde yöneten Sayın Ahmet Erten’ e, ve ekibine teşekkür ederim. Çeşitli sanatçılarla yapmış olduğu röportajları uzun zamandır takip ettiğim bir isimdir Ahmet Erten. Sorduğu sorular ve kaleme aldığı yazılarda ki tarafsızlığı ve başarısı birçok meslektaşa umarım örnek olur. Karşılıklı bir e-mail ve bir telefon görüşmesi sonucunda kendimi şuan okuduğunuz bu satırları yazarken buldum. Bu haftadan itibaren her pazartesi hayatmuzik platformunda size kalemimin döndüğünce fikirlerimi, gözlemlerimi ve haberlerimi aktaracağım. Bazen benim fikirlerim sizi, bazen de sizden gelen tepkiler beni şekillendirecek. Umarım bu fikir alışverişinde arada sırada da olsa karşılıklı olarak kimi zaman hayata dair, kimi zaman amacımız olan müziğe dair bir katkı sağlarız.

hayatmuzik.com ekibine ve takipçilerine ( okurlarına ) hoş bulduk diyor, hepinize başarılı ve en önemlisi sağlıklı bir hafta geçirmenizi diliyorum…

Bu merhaba yazısını bitirmeye hazırlanırken fark ettim ki, ne ismim ne de kim olduğuma ait hiçbir şey yazmamışım. Demek ki en son yazdığım ilkyazımın ardından, hayli zaman geçmiş.
Uzatmadan en kısa biyografimi vereyim…

Ben Serkan Ünal, 11 yıldır çeşitli radyo yayınları, gazete ve müzik dergileri için yapılmış röportaj ve müzik yazıları, bazı televizyon programlarında seslendirme, editörlük. Kısaca medyanın hemen hemen her alanında ama en önemlisi hiç hız kesmeden ve yıllar önce ki aşkla radyo ve müzik. Şuan Türkiye’nin ilk celebrity radyosu olan Radyo Mega da Genel Yayın Yönetmenliği görevi ve +1 isimli programı yapıyorum. E tabii birde haftalık yazılar.

İşte böyle olur, kiminin ağzını açtırana kadar sıkıntı çekersiniz ama açtı mı susmak bilmez, kimisine de verin eline kalemi ya kalemi biter ya da mürekkebi… Gerçi bende her ikisinin de olduğu söylenir ki Allah dostuma düşmanıma sabır versin. : ) Sevgiler Saygılar.

Serkan Ünal/Hayat Müzik/2009

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe