EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

27 Mayıs 2009 Çarşamba

SERDAR ORTAÇ TRUE BLUE'DA !İpekçi kardeşlerin sahibi olduğu Unilife, 2009 yazında dünyaca ünlü sanatçılarla birlikte Türkiye’nin en büyük sanatçılarını Anadolu Yakasının 4.000 kişi kapasiteli Açıkhava etkinlik alanı True Blue’da müzikseverlerle buluşturacak .
Bu yıl dünyaca ünlü birçok sanatçıyı ağırlayacak olan mekan, sezon açılışını 2009’un en iyi pop sanatçısı seçilen Serdar Ortaç konseri ile yapacak. Serdar Ortaç’ın Anadolu yakasında gerçekleştireceği ilk konseri olacak etkinliğin biletleri Biletix’ten satışa sunuldu. Muhteşem deniz manzarası ve konumu ile Anadolu yakasının ilk ve tek açık hava konser merkezi haline dönüşecek olan True Blue eğlence dünyası ve gece hayatına Unilife organizasyonları ile farklı bir boyut getirecek. Ödüllü Albümü ‘Nefes’ ve hafızalardan silinmeyen tüm parçalarını seslendireceği müzikseverlerin unutulmaz bir gece yaşayacağı 5 Haziran'daki Serdar Ortaç Konserini sakın kaçırmayın!
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe