EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

3 Mayıs 2009 Pazar

PAMELA'DAN SÜRPRİZ‘Yarısı Gündüz Yarısı Gece’ ile Pamela ve Atakan Ilgazdağ ‘Usta’ filminde buluştu. Başrollerini Yetkin Dikinciler, Fadik Sevin Atasoy, Şevket Çoruh ve Hasibe Erenler’in paylaştığı, yönetmenliğini Bahadır Karataş’ın üstlendiği ‘Usta’ filmi 8 Mayıs’ta sinemalarda. Uçak yapma tutkusunu hayatının merkezinde gören bir erkekle, kendisini kocasının hayatının merkezinde görmek isteyen bir kadının bitmeyen çekişmesini konu alan ‘Usta’ filmi sıcak, samimi, eğlenceli, insanın içine dokunan bir aşk ve tutkunun hikayesi. Bu hikayenin müziği ilk olarak Atakan Ilgazdağ ve Pamela’nın birlikteliği ile ‘Yarısı Gündüz Yarısı Gece’de izleyicilerin karşısına filmden karelerle çıkıyor. Şarkının söz ve müziği başarılı müzisyen Atakan Ilgazdağ’a ait. Yeni albüm çalışması için stüdyoda olan Pamela, başarılı yorumu ve sesiyle ‘Usta’ filminin müziğine katkıda bulundu..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe