EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

19 Mayıs 2009 Salı

ÖZCAN DENİZ ''SEVDAZEDE''Şarkılarıyla milyonların kalbine taht kuran Özcan Deniz, Avrupa Müzik ile anlaşma imzaladı. Yaptığı albümlerle müzik dünyasında kendine haklı bir yer edinen ve her albümüyle olay yaratan Özcan Deniz , “Globalleşen dünyada müziğin daha da evrensel hale gelebilmesi için artık gelişmeleri çok yakından takip etmek gerekiyor. Teknolojiye ayak uydurmayı ve şarkılarımın Türkiye'den tüm dünyaya ulaşmasını hedefledim. Bunu yapan tek şirket Avrupa Müzik olduğu için burayı tercih ettim” diye konuştu.4 ay önce anlaşma imzalayan Özcan Deniz ile Avrupa Müzik çalışmalarını büyük bir gizlilik ve titizlik içerisinde gerçekleştirdi. Özcan Deniz: “Hayranlarıma 2 mutlu haberi aynı anda vermek istediğim için Avrupa Müzik ile anlaştığım haberini albüm çıkış haberi ile birlikte vermek istedim. 21 Mayıs’ta Avrupa Müzik markası ile yeni albümüm “SEVDAZEDE” müzik severlerle buluşacak. Albüm çıkış tarihi yaklaştıkça heyacanım daha da artıyor” dedi.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe