EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Mayıs 2009 Pazartesi

NİRAN ÜNSAL'DAN MARDİN ÇIKARTMASINiran Ünsal ülkemizin yeni üniversitelerinden biri olan Mardin Artuklu Üniversitesinin organize ettiği Bahar Şenliklerinde sahne almak üzere Çarşamba günü Mardin’e gidiyor.
6 Mayıs Çarşamba günü saat 19.00 da Mardin Üniversitesinde hem üniversite öğrencilerinin, hemde halkın katılacağı bir topluluğa konser verecek. Mardin’de Sıla dizisinin çekildiği konakta kalacak olan Niran Ünsal için, üniversite yönetimi konser öncesi bir şehir turu organize edecek. Mardin Müzesi, Deyrulzaferan Manastırı, Kasımiye Medresesi, Ulu Cami gibi Mardin’in tarihi yerlerini gezecek olan Ünsal, Telkariyi ziyaret ederek gümüş işlemelerden alacak.
Ülkemizin bir çok yöresinde konserler veren,festivallere katılan Niran Ünsal
“Medeniyetlerin beşiği olan ve tarih boyunca bir çok dine, kültüre merkez olan ülkemizin en mistik şehri Mardin’de konser vereceğim için çok mutluyum. Mardin Artuklu Üniversitesinin değerli rektörü Sayın Serdar Bedii OMAY ve yönetimine ilk kez organize edecekleri Bahar Şenliklerinde bizi çağırdığı için teşekkür ediyoruz. Ekibimle birlikte unutulmaz bir konser imza atacağız. Tüm Mardinlileri konserime bekliyorum” dedi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe