EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

12 Mayıs 2009 Salı

MELİH GÖRGÜN'DEN MAXİ SİNGLE ÇALIŞMASI



“14 Bahar” isimli şarkısıyla müzik piyasasına giren,hem şarkıları hem beyefendi kişiliği ile büyük beğeni toplayan Melih Görgün 4 yıl aradan sonra yepyeni şarkılarından oluşan maxi single’ ı “GEL” ile geri dönüyor. Söz yazarı, besteci, yorumcu, oyuncu ve akademisyen genç sanatçı Melih Görgün'ün Karahan Prodüksiyon tarafından hazırlanan albümü Topkapı Müzik etiketini taşıyor.
“Gel” isimli Melih Görgün'ün II. albümünde söz, beste ve düzenlemesi sanatçının kendisine ait olan 3 şarkı yer alıyor.
Davulda Barış Görgün, gitarda Erdem Sökmen, bas gitarda Birkan Şener, yaylılarda Gündem Yaylı Grubu, neyde Eyüp Hamiş, perküsyonda Mehmet Akatay, udda Yıldıran Güz gibi usta müzisyenler Melih Görgün'e bu çalışmasında eşlik etti.Görsel çalışmaları ve tasarımı Londra'da yapılan albümde bulunan şarkıların tümü kliplendirilerek izleyicilerin beğenisine sunulacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe