EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Mayıs 2009 Perşembe

HAZAL'DAN YENİ ALBÜM ''GERİYE DÖNME''Adını “Elden Yar Olmaz”,''Bozuyorum Yeminimi'', ''Osman Abim'',''Sürgün Aşkımız'' gibi şarkılarıyla duyuran, buğulu ve güçlü sesiyle akıllarda yer eden sanatçı Hazal, 8 yıl ara verdiği müziğe “Geriye Dönme” adlı albümüyle geri döndü. Sanatçının bu yeni albümünde 6 yeni şarkı ve 3 versiyon bulunuyor.

4 şarkıda Selim Çaldıran’ın, iki şarkıda Dost Bilen Kırım'ın ve bir şarkıda da Mustafa Yenerkol’un aranjör olarak görev yaptıkları albümde; Görmeseydim, Geriye Dönme, Kuru Güller, Hata, Uyan ve Vazgeçmedim adlı şarkılar yer alıyor.
Kayıtları Stüdyo Maestro ve Stüdyo Red’de yapılan albüm, geçtiğimiz günlerde Yaşar Plak etiketiyle vitrinlerde yerini aldı. Bu yeni albümü için “Aracısız olarak kendimi ifade edebildiğim ilk albümüm” tanımlamasını yapan Hazal’ın “Geriye Dönme” albümünde iki beste ve beş şarkı sözü kendisine,dört şarkının bestesi ise Dost Bilen Kırım'a ait.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe