EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

31 Mayıs 2009 Pazar

HAKAN GİRİT : ''RÜZGAR''“Rüzgar” adlı albümü ile müzikseverlere yeniden merhaba diyen Hakan Girit bu albümde prodüktör Danny Stimac ile çalıştı.

Toplam 9 parçadan oluşan albümün kayıtları 6 aylık bir çalışma sonucu Bodrum’da tamamlandı. Albümün Aranjörlüğünü , Danny Stimac ve Ufuk Kaytanlı yaptı.
Albüm kayıtlarında aynı zamanda Hakan Girit ‘in sahne ekibinde de yer alan Heke Kop Jansen ( Elektro Gitar) , Danny Stimac ( Bas Gitar ) Taşer ( Davul- Percussion ) Kris Manvell ( Percussion ) Nick Baumann ( Teknik ) olarak yer aldı.

90’lı yıllara kadar ,Türkiye’nin en iyi grupları arasında gösterilen Grup Piramit’in solistliğini yapan Hakan Girit ‘in müzikal birikiminin aktarıldığı bu albümde söz ve müziklerin çoğu sanatçının kendisine aittir. Albümde “You’re the one “ adlı Danny Stimac’a ait bir şarkıda yer almaktadır.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe