EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

26 Mayıs 2009 Salı

GÖKHAN TEPE '' VUR''Üç yıllık aranın ardından beşinci albümünü tamamlayan Gökhan Tepe Yürü Yüreğim ve Gel Aşkım’ dan sonra, yeni albümün çıkış şarkısı ‘VUR’ la 2009 yazına damgasını vurmaya hazırlanıyor. İlk kez yapımcı kimliği ile hazırladığı “Vur” isimli albümün dağıtımı için DMC ile anlaşan Gökhan Tepe, pop müzik sektöründeki sessizliği bu albümle bozacak.
Şarkı seçimlerimden, imajına kadar albümle ilgili bütün detaylarda çok titiz çalışan Gökhan Tepe, 7 şarkıdan oluşan albümdeki 5 şarkının sözü ve müziğini 1 şarkının da sözlerini kendisi yazdı. Albümde Değerli müzisyen Uğur Başar’ın ve genç besteci Serdar Aslan’ ın da eserleri yer aldı. Dünya pop müzik sektöründeki son trendleri kendi stiliyle birleştirip bu albüme yansıtan sanatçı albümün çıkış şarkısını ise aynı adı taşıyan, sözü ve müziği kendisine ait olan “Vur” isimli şarkıyla yaptı.
Albümün masteringini Almanya’da gerçekleştiren sanatçı “Vur” albümü için Ortadoğu ve Arap ülkelerindeki sevenleri için de sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Gökhan Tepe, Arap müzik piyasasında çıkartmaya hazırlandığı albümde farklı sürprizlere yer verecek.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe