EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Mayıs 2009 Perşembe

''Doublemoon Remixed'' 2 Tüm Müzik Marketlerde !


Doublemoon'un remiks macerası, elektronik müzigin onde gelen sanatci ve DJ’lerinin katılımıyla yeni bir boyutta devam ediyor. 10 yıldır sayısız albüme imza atan ödüllü müzik yapım şirketi Doublemoon bu kez, Baba Zula, Burhan Öcal, Smadj, Sultana ve Orient Expressions parçalarını farklı ülkelerden gelen ve farklı tarzlar üreten yıldız isimlere emanet ediyor.Aralarinda DJ Spooky, Plaid, Makossa&Megablast, Swayzak, Nickodemus ve Unai vb. bulundugu dünyaca ünlü isimler, İstanbul'un müziğini bu albüm için kendilerine göre yorumladılar.
Bu yepyeni ve pırıltılı dans müziği, hem dans pistlerini hem de tüm müzik çalarları kısa zamanda ele geçirecek, elektronik muzige yeni bir soluk getirecek. Doublemoon kataloğunda yer alan şarkıları kendi dokunuşlarıyla yenileyen bu isimlerin çarpıcı çalışmalarıyla İstanbul'un birbirinden farklı kesimlerine kulak verecek, Doğu ve Batı'nın bu yeni kesişiminden fazlasıyla etkileneceksiniz!
Albümün özel partisi Makossa & Megablast Dj Set'iyle 16 Mayıs Cumartesi günü Babylon'da !!!
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe