EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

29 Mayıs 2009 Cuma

AVRUPA MÜZİK'TEN BEŞİKTAŞ ALBÜMÜŞampiyonluğa doğru giden yolda Beşiktaşlı taraftarlar için özel olarak hazırlanan yepyeni galibiyet şarkıları ve marşlarından oluşan “2008-2009 Şampiyonluk Marşları” albümü bugün Avrupa Müzik markası ile müzik marketlerdeki yerini aldı.

Üst üste alınan galibiyetler elde eden takımının şampiyonluğuna gönülden inanan Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören bir ay önce şampiyonluk şarkılarından oluşan bir albüm hazırlaması için Avrupa Müzik ile anlaştı ve bir aylık çalışmanın sonucunda ligin bitimine ve şampiyonun açıklanmasına günler kala Beşiktaşlı taraftarlar kendileri için özel olarak hazırlanan albümlerine kavuştular.


Fanatik beşiktaş taraftarı olan Aykut ve Birol Can'ın seslendirdiği şarkılara başta Gürsel Çelik olmak üzere Beşiktaş'ın çarşı gurubundan oluşan bir koro da eşlik etti.Beşiktaşlı taraftarların dilinden düşmeyecek bir tribün marşınında içerisinde bulunduğu 11 şarkılık albümde kendiside Beşiktaşlı olan Mustafa Sandal'ın “İndir” şarkısı yeni sözleriyle “Çarşı” için yeniden hayat buldu...


Şarkının sözleri ise şöyle:

“Sarı renge karşıyız
Laciverte karşıyız
Kırmızı bize hiç uymaz
Biz çarşıyız”
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe