EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

23 Nisan 2009 Perşembe

SULTANA'DAN ''ADAB-I MUAŞERET'' DERSİ : ''BEN DE İSTİOM''


Hip-hop müziğinin kadın öncülerinden Sultana, hip-hop'ı oryantal ritmler, R&B, Anadolu halk ezgileri ve elektronika ile harmanlayarak doğu ile batıyı müzikal anlamda kaynaştırıp Türk hip-hop'ına farklı bir bakış getiriyor. Pozitif Müzik Yapım tarafıından yayınlanan ikinci albümü "Şöhret Yolu"nun 3. klip parçası "Ben De İstiom" ile Sultana sadece hip-hop severlere değil, keyifli müzik dinlemek ve dans etmek isteyen herkese hitap ediyor ve yaz aylarında adından oldukça söz ettireceğe benziyor. "Ben De İstiom" adlı parçanın videosu Emre Akay'ın yönetmenliğini yaptığı ve Mayıs ayında vizyona girecek olan "Adab-ı Muaşeret" filminin setinde Mehmet Erenkaya tarafından çekildi ve kurgulandı. Filmin müziklerinden biri olan "Ben De İstiom" klibinde Salih Kalyon, Hasibe Eren gibi ustaların yanısıra MP3 grubundan tanıdığımız Yıldız Asyalı, merhum Gazanfer Özcan'ın torunu Tarık Ündüz gibi genç yetenekleri de izleyebileceksiniz.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe