EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Nisan 2009 Salı

Şehnaz Tam Beyoğlu Hayal KahvesiAşka Düşer adlı ilk albümünün tanıtım konserinde kendi parçalarının yanısıra türkçe ve yabancı cover şarkılara da yer verecek olan Şehnaz Sam gece 16 Nisan'da Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde 22.30'da sahne alacak.

Müziğe 1984 yılında Burhan Tonguç'tan davul dersleri alarak başlayan Şehnaz Sam.1990 da ilk grubu ''Çizgi''ile Ece Bar'da sahne aldı. 1995 yılında, ilk albüm çalışmasını yapan Mirkelam'a çeşitli konser ve organizasyonlarda perküsyon ve vokalde eşlik etti. Aynı tarihlerde, kurucularından olduğu, çoğunluğu kadın müzisyenlerden oluşan Zeytin adlı grupla iki yıl Kemancı Rock Bar'da, grubun davulcusu olarak sahne aldı. Bu çalışmalarına paralel olarak yürüttüğü solistliğe, Zeytin'in dağılmasıyla ağırlık veren Şehnaz Sam kendi orkestrasıyla çeşitli mekanlarda ve özel gecelerde sahne almayı sürdürdü. Bu arada eğitimine devam ettiği Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. 2006'da yönetmenliğini Haldun Dormen'in yaptığı ''Broadway'den İstanbul'a adlı projede yer aldı. 2005'de başladığı çalışmalarını 2008 de tamamlayarak AŞKA DÜŞER adlı albümünü 2009 ocak ayında çıkartı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe