EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

23 Nisan 2009 Perşembe

MELİH KİBAR & ÇİĞDEM TALU MIX IN MIX


Bu proje Türkiye’nin en değerli arşivlerinden birinin yenilenme çalışmasıdır.

Çiğdem Talu & Melih Kibar şarkıları çok değerli bir miras olmakla birlikte aynı zamanda da taşıması ağır bir sorumluluk.

Yıllardır bu şarkıları yanlış projelerde kullanmamak ve yanlış şekilde sunmamak için çok dikkatli davrandık. Bu yüzden zaman zaman çok eleştirildik, hatta bu şarkıları yok etmekle suçlandığımız bile oldu.

Ama bunlara kulak asmadık, doğru zamanı ve doğru projeyi bekledik.

İşte şimdi Sony Music Türkiye ve Mix in Mix ekibi Ali Mobasseri ve Tansu Kaner ile birlikte bu doğru zamanın geldiğini ve bu şarkıların hakettiği proje içinde sizlere ulaştığını düşünüyoruz.

Bu çalışmadan en az bizim kadar heyecan duyan ve bu şarkılara hakettiği değeri veren Sony Music Türkiye ekibine teşekkür ediyoruz.

Çiğdem Talu & Melih Kibar şarkıları bundan sonra sadece, belirli aralıklarla Sony Music Türkiye etiketiyle yayınlanacak olan bu maxi single albümlerde yer alacak. Bu şarkıların hepsini ilk single da olduğu gibi yeni ama güçlü seslerden dinleyeceksiniz. Ve inanıyoruz ki, siz de bizim kadar seveceksiniz.

Bu ilk single dan sonra çok yakında yenilerinde buluşmak üzere,

Saygılarımızla,

ZEYNEP TALU – ETHEL KİBAR

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe