EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

1 Nisan 2009 Çarşamba

BEDÜK'TEN YENİ KLİP ''GEL AŞKA''Şarkıları ve klipleriyle ses getiren Bedük, kolbastıdan sonra bu kez 'Gel Aşka' isimli elektronik dans şarkısıyla dikkat çekiyor. Bedük'ün orta oyun kültüründen tanıdığımız Aşuk ile Maşuk'tan yola çıkılarak çekilen klibi, ilk olarak MTV Türkiye’de yayına girdi.Bu klibin yönetmenliğini Murat Küçük üstlendi ve Türk halk masalı olan Aşuk ile Maşuk’u modernleştirilerek “Gel Aşka” parçasında ki aşka gelme halini günümüzde anlamını yitiren “aşka” gerçek anlamını yükledi. Klip İstanbul Airport Club’ta çekildi, özel olarak hazırlanan Aşuk ie Maşuk kostümlerine danscı Uğur Yıldıran ve arkadaşları hayat verdi ve yurtdışından 20 tane bayan ve erkek model klipte yer aldı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe