EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Nisan 2009 Salı

''HAYROLA'' FIRTINA ETKİSİ YARATMAYA DEVAM EDİYOR..

Bugüne kadar birbirinden farklı soundlar içeren albümleriyle her seferinde kendini yenileyen Hande Yener’in “HAYROLA?” adlı albümü Avrupa Müzik markasıyla müzik marketlerde 6 Nisan’da yerini aldı. Albüm müzik marketlerde yerini almadan Avrupa Müzik’in farklı stratejisiyle önce digital ortamda yer buldu ve büyük ilgi gördü.
Sanatçı, son bir yıl içinde yaşananları, toplumsal ve bireysel olarak ele alan “HAYROLA?”yı tamamiyle “GÜNCEL” bir albüm olarak tanımlıyor… 10 şarkının bulunduğu albümdeki beste ve aranjeler Erol Temizel tarafından yapıldı. Albümdeki 7 şarkının sözleri sanatçının kendisine aitken, iki şarkıyı Ayşe Özyılmazel ve Ali Seval ile birlikte yazdı. “Siz” adlı şarkının sözleri ise sanatçı dostu Aylin Aslım’a ait.
Hande Yener, yeni şarkılarının yanı sıra yeni koreografilerle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Albümün ilk klibi önümüzdeki günlerde “Hayrola?” adlı şarkıya çekilecek.ALBÜM ŞARKILARI ve SAHİPLERİ
1- HAYROLA Söz: Hande Yener Müzik: Erol Temizel
2- OK YAY Söz: Hande Yener & Erol Temizel Müzik: Erol Temizel
3- ARSIZ Söz : Hande Yener Müzik: Erol Temizel
4- DELİLER Söz: Hande Yener Müzik: Erol Temizel
5- SENDEN UZAKTA Söz: Hande Yener Müzik: Erol Temizel
6- NARSİST Söz. Hande Yener Müzik: Erol Temizel
7- NE RÜYASI Söz: Hande Yener & Ali Seval Müzik: Erol Temizel
8- SİZ Söz: Aylin Aslım Müzik: Erol Temizel
9- SARHOŞ DÜNYA Söz: Ayşe Özyılmazel & Hande Yener Müzik: Erol Temizel
10- EN UZUN GECE Söz: Hande Yener Müzik: Erol Temizel
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe