EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

17 Nisan 2009 Cuma

Hande Yener'den Yeni Video Klip : ''Hayrola''


“HAYROLA?” adlı albümü Avrupa Müzik markasıyla müzik marketlerde 6 Nisan’da yerini alan Hande Yener ilk klibinin çekimlerini tamamladı. Sözleri Hande Yener’e müziği ise Erol Temizel’e ait olan Hayrola şarkısının klip çekimi için Limonata Stüdyolarında özel plato kuruldu.
Albümdeki fotoğrafları çok beğenildiği için çekimlerinde de benzer ambiyansların yaratıldığı klipte elli kişilik bir ekip çalıştı. Otuz saat süren çekimler boyunca Hande Yener bitmek bilmeyen enerjisi ile tüm ekibi motive etti.

Çekimler boyunca sekiz ayrı kostüm giyen Hande Yener’in göz kamaştıran kıyafetleri ünlü tasarım ajansı Lappart’ın imzasını taşıyordu. Kostümler bir hafta öncesinden özel olarak yurtdışından getirildi. Hande Yener bu klibinde de body/mayo şeklindeki kostümlerinden vazgeçmedi.
Klipte farklı kamera açılarını ustaca kullanan yönetmen ise kendini gizliyor; isminin işinin önüne geçmesini istemediği için adını açıklamayacağını belirtiyor. Bu gizemin Hande Yener’in diğer kliplerinde de devam edip etmeyeceği ise merak konusu…
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe