EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

1 Nisan 2009 Çarşamba

GÜLBEN ERGEN YENİ ALBÜMÜ İÇİN İDDİALI KONUŞTU.. ''KARİYERİMİN DÖNÜM NOKTASI''Uzun süredir sessizliğini koruyan Gülben Ergen yakında yepyeni bir albümle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Müzikseverlerin arşivine koymak isteyeceği çok sağlam bir repertuarla albümünü hazırlayan güzel yıldız 'Bu albüm müzikal kariyerimin dönüm noktası olacak' diyor. Albüm fotoğrafları için Nihat Odabaşı'nın objektifinin karşısına geçen Gülben Ergen, güzelliği ve sempatikliği ile göz dolduracak.

Taşkın Sabah'ın yönetmenliğini ve aranjörlüğünü üstlendiği yeni albümde yer alan toplam dokuz şarkının yedi tanesi yeni olacak. Müzikseverlerin çok sevdiği iki bilinen şarkıyı da yepyeni düzenlemeyle yeniden yorumlayacak olan Gülben Ergen'in çok çarpıcı sürprizleri de olacak.


Nisan'ın ilk haftası BKM'de tanıtım konseri ile ilk kez şarkılarını sevenlerinin karşısına görücüye çıkaracak olan Gülben Ergen 'Bu albüm benim müziğe olan saygımı ve sevgimi ortaya koydu,yorumculuğum adına da kendimi çok farklı hissediyorum. Hayatla ilgili tüm birikimlerimi, özlemlerimi, tecrübelerimi ve istediğim şeyleri bu albümde topladım. Sıfır şarkıların yanı sıra öyle iki şarkı var ki okurken ben bile inanamadım kendime, çok şaşıracaksınız dinleyince 'diyor. Sanatçının yeni albümü ile Nisan 2009'da raflardaki yerini alacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe