EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

27 Nisan 2009 Pazartesi

GÖKSEL “MEKTUBUMU BULDUN MU?”


“Bu şarkıları seçerken ve söylerken çocukluğuma dönüp, neden şarkıcı olmak istediğimi anımsadım…”

Başarılı sanatçı Göksel’in yeni albüm çalışması “Mektubumu Buldun mu?” şarkıların organik ve orijinaline sadık kalınmış aranjmanları ile sizi şehrin eski caddelerinde ispanyol paça pantalonlarla iyi niyetli bir gezintiye çıkarıyor.

Şarkılar Göksel’in yorumu ile nostaljik hallerinden birşey kaybetmezken, yepyeni bir solukla tekrar canlanıyorlar. Albümü dinlerken eski bir gazinonun kırmızı kadife perdeleri açılıyor gözlerinizin önünde ve Göksel buğulu sesiyle size o zamanlardan seslenmeye başlıyor.

Yeni albümünde 70’li yılların şarkılarına yer veren Göksel, eski şarkıları seslendirmesine rağmen 2000’li yıllar için sıradışı ve yenilikçi bir albümle müzik severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Besteci kimliğiyle pek çok hit şarkıya imzasını atan Göksel, bu albümde sadece yorumcu kimliğiyle dinleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Göksel; “Kendi şarkılarım olmamasına rağmen diğer albümlerimle paralellik gösteren bu proje albümde, yorumcu kimliğimle var olmaktan çok mutluyum… Müzikal yolculuğumda çok güzel bir deneyimdi. Çocukluğumdan beri severek dinlediğim şarkıları yeniden yorumlamak beni bu albüme duygusal olarak bağladı. Çünkü her şarkının ayrı bir hatırası var” dedi.

Bugüne kadar yaptığı albümlerle başarılı çalışmalara imza atan Göksel, “Mektubumu Buldun mu?” adlı yepyeni albümüyle Avrupa Müzik markasıyla 30 Nisan Perşembe günü müzik marketlerde yerini alacak. Albümün ilk klibi ise “Baksana Talihe” isimli şarkıya çekiliyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe