EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

15 Nisan 2009 Çarşamba

ERKAN GÜLERYÜZ'DEN ''YEGANE'' BİR ALBÜM...

“İstanbul Bekliyor” adlı şarkısıyla olay yaratan, müziği, stili ve unutulmaz şarkılarıyla Tükiye’de pop müziğe yeni bir soluk getirmeyi başaran Erkan Güleryüz, yepyeni albümü “Yegane” ile yine çok konuşulacak. Sezen Aksu’dan iki bestenin ve sözleri Kenan Doğulu’ya ait muhteşem bir şarkının da yer aldığı oldukça iddialı bir proje hazırlayan Erkan Güleryüz, “Aynı albümde iki büyük sanatçıdan söz ve beste alabilmek büyük bir şans, sanırım son dönemde bu kadar çok değerli ismi bir araya getirebilen yegane albüm bu” diyor.Albümde Kenan Doğulu,Sezen Aksu şarkılarının yanında son günlerde birçok albümde ismine rastladığımız Zeki Güner'e ait bir şarkı da yer alıyor.

Nisan ayında müzik marketlerdeki yerini alacak olan “Yegane”nin prodüktörlüğünü Sude Bilge Demir üstlendi.Düzenlemeleri Mustafa Ceceli ve Ozan Çolakoğlu imzasını taşıyan, mix ve mastering çalışmalarını Barış Büyük’ün gerçekleştirdiği albümün ilk videosu da müzik kanallarında gösterime girdi. 2009’u dans, romantizm ve aşkla dolduracak bu muhteşem albümü mutlaka dinleyin!
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe