EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Nisan 2009 Salı

ERCAN DEMİREL ''ELVEDE DEME BANA''“Elveda Deme Bana” adlı şarkısı ve klibiyle kısa zamanda kendine büyük bir hayran kitlesi yaratmayı başaran genç şarkıcı Ercan Demirel, Avrupa Müzik markasıyla çıkan ilk albümü ile fırtına gibi esmeye hazırlanıyor.Ercan Demirel, ilk albümündeki şarkılarda adeta tek kişilik bir orkestra gibi çalıştı. Gitar, bağlama, bateri, org ile piyano çalabilen ve şarkılarını titizlikle seçen genç şarkıcı pop-fantezi türündeki albümü için çok iddialı. Genç şarkıcının “Elveda Deme Bana” adlı çıkış şarkısı, Youtube’da 1.460.000 kere izlendi. “Seviyorum Anla” adlı şarkısı ise 1 sene içinde tam 1 milyon kere tıklanarak daha albüm çıkmadan inanılmaz bir dinlenme oranına ulaştı. 24 yaşındaki genç şarkıcının ilk albümündeki şarkıların bütün söz, müzik ve besteleri kendisine ait. Ayrıca eserlerin aranjesi, mix’i ve düzenlemesi de Ercan Demirel imzası taşıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe