EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Nisan 2009 Salı

''ÇEK GİT BEBEĞİM'' ALBÜMLENDİŞovmen Beyaz’ın büyük keşfi, ‘Çek Git Bebeğim’ şarkısı ile ünlenen Musa’nın sürpriz şarkılarla dolu olan albümü piyasaya çıktı. Renkli görüntülerle dolu muhteşem klibi ise tüm müzik kanallarında yayınlanıyor. Beyaz Show’un skeç müziği olarak tanınan ‘Çek Git Bebeğim’i seslendiren Musa, çıkış şarkısıyla aynı adı taşıyan albümüne kavuştu. Avrupa Müzik markasıyla müzik marketlerde yerini alacak olan Musa’nın albümünde; ‘Hastayım Sana’, ‘Al Bu Canımı’, ‘Haberin Olsun’, ‘Beni Hatırla’, ‘Unutamam’, ‘Param Yok’ adlı şarkılarının yanı sıra ‘Haberin Olsun’ şarkısının alaturka versiyonu ile ‘Çek Git Bebeğim’ şarkısının remix’i de yer alıyor.
İnternetten keşfedilerek çok kısa zamanda yıldızı parlayan Musa, Gülşah’ın nefis yorumuyla renklenen parçası için yönetmen Kemal Başbuğ ile çalıştı. Genç yaşına rağmen gösterdiği performans ile bir anda tüm müzik otoritelerinin ilgi odağı olan Musa, albümünde sözü ve müziği kendisine ait olan hepsi birbirinden iddialı diğer şarkılarıyla da çok konuşulacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe