EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

3 Nisan 2009 Cuma

Aşk Şarkılarının Yeni Prensi : Tolga Özkan“Ne Ederim” isimli şarkısı radyolarda en çok çalan aşk şarkısı olunca radyo dj’leri onu “aşk şarkılarının yeni prensi” olarak anons etmeye başladılar.Radyolarda en çok çalan aşk şarkıları arasında zirvede yer alan “Ne Ederim” isimli şarkı, Türk popüler müziğine yeni bir yetenek kazandırdı. Radyo dj’lerinin “aşk şarkılarının yeni prensi” diye anons ettiği yeni yeteneğin adı Tolga Özkan. Tolga Özkan ilk albümünü, büyük sükse yapan şarkısı “Ne Ederim” adı ile piyasaya çıkardı. Tüm dikkatleri üstüne çeken genç şarkıcı, İstanbul sahnelerinin de ilgi odağı oldu. Gelen teklifler üzerine Tolga Özkan, tercihini Etiler Mansion isimli gece kulübünden yana kullandı. Tolga Özkan, her Çarşamba Mansion’da sahneye çıkıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe