EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

5 Mart 2009 Perşembe

ZİYNET SALİ ''BEŞ ÇAYI''Ziynet Sali’nin Ekim 2008 de müzikseverler ile buluşan albümü HERKES EVİNE’nin ikinci klibi, söz ve müzikleri Sezan Aksu’ya ait olan BEŞ ÇAYI’na çekildi.
1940’lı yıllarda iki erkek kalan bir kadının hikayesini anlatan ‘Beş Çayı’ aynı yıllarda kullanılan Hollywood ışığı ile ,16 mm film siyah beyaz olarak Cihangir’deki dönemin çizgilerini taşıyan tarihi bir evde gerçekleşti.
Filmline Production’un yapımcılığını üstlendiği ve Türkiye’nin en iyi klip yönetmenlerinden Murat Küçük tarafından, galata köprüsü üzerinde 1946 model Dodge marka otomobil ile tamamlanan klip çekimleri iki ayrı bölümde gerçekleşti.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe