EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

16 Mart 2009 Pazartesi

ZEYNEP CASALİNİ ''UNUTURSUN'' KLİPLENDİ..Geçtiğimiz günlerde birçok sanatçının farklı düzenlemeler ile yorumladığı şarkılardan oluşan “Uzay Heparı Sonsuza” albümü için “Unutursun” adlı şarkıyı yeniden yorumlayan Zeynep Casalini klip çekti.
Ufuk Çelik yönetmenliğinde çekilen klibin prodüksiyonunu Kenan Bahadır Derre’nin üstlendi. Reel animasyon olarak, uzun süren bir çalışma sonrası hazırlanan klibin animasyon çizimlerini SERDAR KOÇAK yaptı. Maslak Film sokağında Platoon stüdyolarında greenboxta çekilen klip 16 saat süren bir çalışma sonunda tamamlandı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe