EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

12 Mart 2009 Perşembe

Özgür B. ''Kristal''Gelişen Türkçe sözlü Hiphop müziğin güçlü seslerinden Özgür B.'nin 2008 Haziran ayından beri üzerinde çalıştığı üçüncü stüdyo albümü "Kristal" 21 Mart'tan itibaren Maksimum Müzik etiketiyle tüm müzik marketlerde yer alıyor...
2005 yılında Sezen Aksu'nun desteklediği ilk albümünün ardından Özgür B. üçüncü stüdyo albümü Kristal'i tamamladı. Prodüksiyon aşamaları ABD, Almanya ve Türkiye'de tamamlanan albüm, güçlü içeriği ve dünya standartlarındaki sound'u ile Türkiye'nin en başarılı Hiphop - R&B albümü olmaya aday gösteriliyor.Prodüktörlüğünü Onur Betin'in üstlendiği albümde Run Music, Harun Özüaydın, Burak Yeter ve Olcay Anar katkıda bulundu. Dünyaca ünlü prodüktör Timbaland albümü stüdyosunda dinledi ve albüme tam not verdi.Albümün en önemli özelliği ise tema olarak birçok konuya ev sahipliği yapması. Popüler kültüre eleştirilerin yanı sıra duygusal kafiyelere de rastlamak mümkün."Kristal" geçmişten alışagelenlerin dışına çıkan ve çıkamayanlar için tam bir reçete olarak gözüküyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe