EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

1 Nisan 2009 Çarşamba

NALAN'DAN SAHNE ÇALIŞMASIMüzik dünyasının usta isimleri arasında yerini sağlamlaştıran Nalan, 8 yıl aradan sonra İstanbul gece hayatına dönüyor. Yaptığı şarkılar ile her zaman kendinden söz ettiren Nalan, uzun sessizliğini bozduğu 'Demode' albümü ile müzik severlerle buluşmuş büyük beğeni toplamıştı. Nalan 8 yıllık önce verdiği bir karar ile İstanbul’da gece çalışmalarına ara vermiş gece kulüplerinde sahneye çıkmıyordu. Ancak, Nalan sevenlerinden gelen istekleri kırmadı ve 8 yıl aradan sonra 4 Nisan Cumartesi gecesi İstanbul'un seçkin mekanı olan Keops'da sahneye çıkmaya karar verdi. İstanbullu hayranlarını dünden bugüne sevilen şarkılarını söyleyerek coşturacak olan Nalan, yeni albümü 'Demode'nin de şarkılarını ilk kez seslendirmiş olacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe