EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

10 Mart 2009 Salı

NALAN ''DEMODE'' İLE MÜZİK DÜNYASINDAKİ 15. YILINI KUTLUYOR.15'inci sanat hayatını dokuzuncu albüm ve dokuz şarkı ile kutlayan Nalan, 'Demode' de müzik severlere yüreğindeki şarkıları sunuyor. Şimdiye kadar albümleri çok satsın diye kimselerle polemiğe girmeyen Nalan, aldığı konservatuar eğitiminin kendisini hazımlı bir insan yaptığını söylüyor. Müzik dünyasının vazgeçilmez ismi Nalan, sanat hayatının 15'inci yılını dokuzuncu albümü ile kutladı. Dokuz şarkının yer aldığı 'Demode' albümünde tüm yüreğini ortaya koyan Nalan, bugüne kadar her biri diğerinden başarılı olmuş sekiz albüm ile müzik dünyasının kalbini kazanmış ve hit olmuş şarkılara imza atmıştı. Bu albüm ile farklı bir çalışma yapan Nalan, 'Bu albüm benim için her albümümde olduğu gibi çok kıymetli ve değerli. Çok beğenerek dinlenecek duygu yüklü bir albüm oldu" diyor. 'Demode' albümünde yer alan iki şarkının sözleri Nalan'ın ablası Füsun Tokyürek'e ait. Albümün aranjörlüğünü Berkay Demiralp ve Özgür Yedievli yaptı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe