EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

25 Mart 2009 Çarşamba

MUCİZE NAĞMELER DVD VE CD FORMATINDA MÜZİK MARKETLERDEKİ YERİNİ ALDI.


Prodüktörlüğünü Ercan Saatçi’ nin yaptığı ve çok sayıda ünlü solisti bir araya getiren“Mucize Nağmeler” , 2006 yılından beri albüm ve televizyon programlarıyla büyük ilgi görmeye devam ediyor.Yeni yayın döneminde de televizyon ekranlarında yepyeni konuklarıyla göreceğiniz programın albüm ve DVD ‘ si ve CD’si müzik marketlerdeki yerini aldı.
Türk Sanat Müziği klasikleri ile yeni nesil bestecilerin TSM formundaki eserleri bu kez bambaşka isimlerden dinleyeceksiniz.
“Mucize Nağmeler” albümünde, aslında mesleki hayatlarında bu sanatı icra etmeyen bazı sanatçılarımız da bu albümde buluşuyor.
Bu projede yer alan isimlerden bazıları Levent Kırca-Nurseli İdiz, Emre Kınay-Işın Karaca ,Zuhal Olcay-Fatih Erkoç,Yavuz Bingöl,Niran Ünsal,İnci Çayırlı, Gülşen,Cem Davran gibi birbirinden değerli isimlerin dışında daha birçok sürpriz isim “Mucize Nağmeler” de birbirinden güzel şarkılar ve yorumlarıyla sizlerle buluşacak.
Sevdiğiniz sanatçıları sesleriyle
olduğu kadar bu kez muhteşem performanslarıyla da izleme fırsatı bulacaksınız
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe