EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

12 Mart 2009 Perşembe

İSKENDER PAYDAŞ ''ZAMANSIZ ŞARKILAR'' İLE DİNLEYİCİ İLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYORİskender Paydaş’ın ZAMANSIZ ŞARKILAR performansı,müzik severleri ve sahne dünyasının ünlülerini bir araya getirmeye devam ediyor…. Birbirinden ünlü sanatçıların hem izlemeye geldikleri,hem sahne aldığı ZAMANSIZ ŞARKILAR ile Paydaş izleyicelere unutulmaz bir müzik ziyafeti çekiyor.Projenin solistliğini üstlenen Özgün’ün ve Paydaş’ın muhteşem orkestrasının tahminlerin çok üzerindeki performansı dinleyiciyi büyülüyor.Son konserde Paydaş’ı izlemeye gelenler arasında Kenan Doğulu’dan Teoman’,Alex den Funky C ye birçok ünlü isim vardı. Paydaş’ın bu akşam(18 mart Çarşamba)Jolly Joker Balans da ki konserinde,Burak Kut,Şebnem Ferah,Mirkelam ya da hiç beklemediğiniz başka bir ünlü ile karşılaşabilirsiniz.

Yer:Jolly Joker Balans

Tarih:18 Mart Çarşamba

Saat:22.30
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe