EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

25 Mart 2009 Çarşamba

IŞIN KARACA'NIN YENİ ALBÜMÜ ''UYANIŞ'' ÇALINDI !Işın Karaca'nın Nisan ayında yayınlanacak yeni albümü UYANIŞ'ın prodüktörü ve kardeşi Akın Büyükkaraca tarafından geçtiğimiz günlerde Londra'da tamamlandı.. Albüm için klip, fotograf ve tasarım çalışmalarına başlayan Işın Karaca, önümüzde ki günler içinde basın tanıtımına hazırlanıyordu. Dün gece Akın Büyükkaraca'nın evine giren hırsız bütün elektornik eşyalarını çaldı. Haberi duyar duymaz kardeşinin yanına giden Işın Karaca, yeni albümünün bütün kayıtlarının içinde olduğu laptopında çalındığını öğrenince çok üzüldü. 2 yıla yakın bir zamandır üzerinde çalıştığı albümünün çalınnma şokunu yaşayan sanatçı, ilk defa böyle bir olay yaşadığını, gerekli hukuksal işlemleri başlatacağını söyledi Işın Karaca, eşyaların çalınmasının değil gözü gibi baktığı şarkılarının dinleyici ile buluşmadan internete düşmesine korktuğunu söyledi.
Hayat Müzik Platformu olarak başarılı sanatçıya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz..Dileriz en kısa sürede ''Uyanış'' sorunsuz şekilde müzik marketlerdeki yerini alır ve söz konusu prodüksiyondaki emekler hak ettiği yeri bulur.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe