EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

24 Mart 2009 Salı

FATİH ERKOÇ VE KEREM GÖRSEV'DEN MÜZİK ZİYAFETİFatih Erkoç&Kerem Görsev, birçok caz standardının yer aldığı canlı performans DVD’si ve CD’ si için titizlikle sürdürdükleri çalışmalarını tamamladı.
Fatih Erkoç&Kerem Görsev Trio’ nun canlı sahne performansının sergilendiği DVD’de ve albümde toplam 26 eser bulunmaktadır, ayrıca müzikseverler söz ve müziği Fatih Erkoç’a ait yepyeni dört caz parçasıyla da bu proje de tanışacak.
Teknik yapımını İmaj’ın üstlendiği projenin yönetmenliğini Ercan Saatçi yaparken, görüntü yönetmenliğini Varol Şahin, teknik danışmanlığını ise İmaj’dan Ersan Ersağan yaptı. Çekimlerinin İstanbul Jazz Center’da yapıldığı projenin kaydı 38 saat sürdü.Yüksek ses ve görüntü kalitesine sahip olan DVD’de sahnelenen performansın yanı sıra, backstage görüntüler ve içeriğinde özel menüler bulunuyor. Projenin montajı İmaj Stüdyoları’nda tamamlandı.
Rec by saatchi etiketiyle yayınlanan, müzik severler ve özellikle caz severlerden büyük ilgi görmesi beklenen Fatih Erkoç&Kerem Görsev Trio Live Performances albümü DVD ve double CD olarak ayrı ayrı satışa sunulacak olup, bu muhteşem projeyi müzikseverler Mart ayından itibaren edinebilecekler.
Canlı performans DVD’sinde Fatih Erkoç’un etkileyici yorumuna piyanoda Kerem Görsev, davulda Cengiz Baysal, kontrbasta da Kağan Yıldız eşlik etti.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe