EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

21 Mart 2009 Cumartesi

DEHA ''5555''Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı' nda aldığı akademik eğitimi ile müzik kariyerinin ilk adımlarını atan Deha, uzun süre İzmir’de profesyonel olarak sahne çalışmalarını sürdürdü. Sahne tecrübesini devam ettirirken, 2004 yılında ATV' nin düzenlemiş olduğu AKADEMİ TÜRKİYE yarışmasındaki başarısıyla finalist olmaya hak kazandı. . Yarışmanın ardından farklı televizyon programlarında başarılı müziği ve canlı sunumu ile ilerleyen genç sanatçı müzik camiasında güçlü bir yer edindi.
Deha , 5555 albümünde yer alan ve söz ve müziğini Nezih Üçler ile birlikte yaptığı Vazgeç Kalbim şarkısına Serdar Gözelekli yönetmenliğinde klip çekti.Baharın yaklaştığı bu günlerde, tamamen yalın ve canlı kayıtlarla hazırlanan, Egenin sıcaklığını içinizde hissettirecek 5555 isimli albüm çok yakında tüm müzikseverlerle buluşuyor...
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe