EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

17 Mart 2009 Salı

BETÜL DEMİR HAYAT MÜZİK'İN KONUK YAZARI OLDU!Merhaba Hayat Müzik Müdavimleri;


Bana bu platformda yazı yazmam teklıf edildiğinde Dünya Böbrek Günü icin Türk Böbrek Vakfının düzenlemiş olduğu ''Toprak Olma Umut Ol'' konserinden dönmüştüm,hayatımın en düşündürücü günüydü,hava soğuk ve yağmurluydu,tek düşündüğüm bu yağmurda kim gelirdi Bakırköy Meydanı'na...? Konsere kimler gelmemişti ki,kısaca umut olmak isteyen herkes...Soğuğa yağmura rağmen bir hayat daha kurtarmanın bilincine varmış umutlu herkes...Evet düsündürücüydü benim için... O gün,düşündüm her an başımıza her şey gelebilir hayatımız tümüyle değişebilir,kaderi kim bilebilir? Kaderi kimse bilemez ama değiştirebilir!


Düşündüm yaşama her şeye rağmen sıkıca sarılmak ısteyen birine umut olmak ne büyük mutluluk ne büyük erdem,daha ikinci şarkımı soylerken kararımı verdım ben...Tüm organlarımı bağışlama kararını verdim,yaşama hakkı olan insanlara bir parça umut ıcın...Belki size çok klasik gelecek ama toprak olup gitmemek için...
Bir de kararımı verdim ki sadece şarkılarımla anılmak yetmeyecek bana bundan sonra,bir şeyler yapmalı,sosyal sorumluluk projelerinde özellikle olmalıyım hiç olmazsa o insanlara şarkılarımla biraz da olsa mutlu anılar bırakmalıyım...

Hepimiz bir şeyler yapmalıyız sadece bizim hayatımız değil onemli olan,biziz ,dunyayız ,hep birlikteyiz ve insanız hepimiz, her şeyin en güzelini hak ediyoruz engelli de olsak hasta da olsak yalnız da olsak muhtaç da olsak...

Kendimi çok hafiflemiş hissediyorum mutlu huzurlu,umarım hepimiz ucundan kıyısından çaresiz insanlara yardım etmenin ve bunun mümkün olduğunun bilincine varırız..Siz nasıl yardımcı olmak isterdiniz? Bir cocuğu evlat edinerek mi bır evsize ev bularak mı organlarınızı bağışlayarak mı bir öğrenciyi okutarak mı ? İçinizden nasıl geliyorsa yani:)


Sevgilerimle;


Betül DEMİR
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe